Консультація
  • Біо Ессенс сироватка проти зморшок
    Біо Ессенс сироватка проти зморшок Біо Ессенс сироватка проти зморшок Біо Ессенс сироватка проти зморшок Біо Ессенс сироватка проти зморшок

Біо Ессенс сироватка проти зморшок

Rénova Reging Bio Peptide Essence

Тип шкіри: для інтенсивного догляду за сухою, сухою зрілою шкірою;

Ефект: харчування, ліфтинг, розгладжування зморшок;

Об `єм: 50 мл;

Уточнюйте в обсязі: 4мл, 200мл.

В наявності

  • 2 345грн.

  • 2 544грн.

Rénova Reging Bio Peptide Essence Біо Есенс крем-сироватка проти зморшок

Rénova Reging Bio Peptide Essence Біо Ессенс крем-сироватка проти зморшок та її основні властивості Крем-сироватка Bio Peptide Essence попереджає появи зморшок, завдяки пептидному комплексу, що входить до складу, який стимулює вироблення колагену. Препарат також ефективно розгладжує зморшки, що вже з'явилися, і підтягує шкіру. Екстракт лотоса та гібіскуса відновлює пошкоджені клітини шкіри. Натуральні зволожувачі, що входять до складу, нормалізують гідроліпідний баланс. Вітаміни А, В3 та Е активізують процеси утворення колагену. Вітамін В3 також освітлює шкіру. Крем-сироватка ідеально підійде для догляду за сухою шкірою, схильною до появи зморшок. Препарат складається з натуральних компонентів та не містить парабенів.

Активні компоненти: олія жожоба, зародків пшениці, бразильського каріакара, олія ши, екстракт лотоса, амінокислоти, сечовина, солі Мертвого моря, матриксил, екстракт гібіскусу, вітаміни А, В, С та Е.

Нанесіть невелику кількість сироватки на чисту шкіру обличчя та шиї м'якими рухами. Рекомендується використовувати вранці та ввечері, ефективніше в сукупності з капсулами з ретинолом.


Написати відгук

Погано         Добре