Консультація
Догляд за шкірою. Поради косметолога

Догляд за шкірою. Поради косметолога

 19.02.2019
 798 переглядів

Догляд за шкірою

Поради косметолога щодо правильного догляду за шкірою всіх типів

Кожна дівчина хоче ловити на собі погляди перехожих та отримувати комплементи про свою красу, у будь-якому віці та за будь-яких обставин. Але як цього досягти, не використовуючи тонни декоративної косметики, запитаєте ви? Так дуже просто, запорука вашої краси – це доглянута, чиста та здорова шкіра . Щоб ваша шкіра залишалася такою тривалий час, слід за нею правильно доглядати. Під поняттям «правильний догляд за шкірою », я маю на увазі, не тільки креми та пілінги, а комплекс заходів, спрямованих на очищення, зволоження, тонізацію та SPF захист шкіри від впливу негативних факторів навколишнього середовища.


Очищення

очищення шкіри

Етап очищення шкіри обличчя дуже важливий у процесі догляду за шкірою і є основою щодо проведення інших процедур. Процес очищення шкіри обличчя починається з умивання . Для вмивання проблемної шкіри ви можете використовувати пінки, гелі, молочко, емульсії, які дбайливо видалять забруднення, не травмуючи і не пересушуючи шкіру. Вмиватися слід водою температурою 30-34 градуси.


Тонізація

Тонізація шкіри

Процес тонізування шкіри включає 2 фактори:

 • завершує етап очищення шкіри та відновлює природний рН 5,5 шкіри;
 • готує епідерміс для більш глибокого проникнення сироватки та крему, який ви нанесете після лосьйону.
 • Тоніки або лосьйони слід вибирати не на спиртовій основі, оскільки вони дуже сушать шкіру.


  Пілінг

  пілінг шкіри

  Очищати пори за допомогою пілінгів слід двічі на місяць для сухої та дуже сухої шкіри. Для жирної шкіри цю процедуру слід застосовувати раз на тиждень.


  Маски

  маска для обличчя

  Маски добре живлять шкіру і насичують її корисними вітамінами та мінералами. Для оптимального догляду маски слід наносити на шкіру обличчя один-два рази на тиждень.


  Зволоження

  зволоження шкіри

  Будь-який тип шкіри потребує інтенсивного зволоження. Залежно від типу шкіри, вам слід підібрати відповідний зволожуючий крем або гель. Зокрема, для жирної шкіри необхідно підбирати креми виключно на водній основі. А для сухої шкіри – повинні бути щільніші текстури, такі як масла.


  Живлення шкіри

  пілінг шкіри догляд за проблемною шкірою

  Будь-яка шкіра вимагає активного харчування, не просто для гарного вигляду, але й для покращення життєдіяльності клітин шкіри та розгладження зморшок! Оптимальний варіант - живильні сироватки та нічні креми.


  Правильний догляд за проблемною шкірою – запорука вашої краси та здоров'я!

   19.02.2019
   798 переглядів