Консультація
  • Золота олія
    Золота олія Золота олія Золота олія

Золота олія

LIQUID GOLD Solid Gold

Тип шкіри: шкіра повік і шиї, місця заломів та зморшок;

Ефект: зволоження, відновлення, розгладжування зморшок;

Об `єм: 30 мл;

Консистенція: щільний олійний крем.

Уточнюйте в обсязі: 4мл, 250мл.

В наявності

  • 1 654грн.

  • 1 759грн.

LIQUID GOLD Solid Gold

LIQUID GOLD Solid Gold та його основні властивості Це щільний крем, який тане при контакті зі шкірою та заповнює зморшки. Шкіра набуває незабутнього відчуття гладкості та шовковистості. Золота олія є комплексом з ексклюзивних масел та натурального воску. Засіб включає в себе масло сибірської обліпихи, яке посилено живить делікатні ділянки шкіри, схильні до сухості, особливо зону навколо очей і шию. Цей чудовий препарат не має хімічних складових. У його складі знаходяться виключно природні рослинні складові, що стимулюють процеси регенерації, зменшуючи глибину та кількість зморшок.

Активні компоненти: олія обліпихи, олія жожоба, бджолиний віск, олія бабасу, олія шореї, слюда, оксид заліза, діоксид титану, соєвий стирол, гідрогенізована касторова олія, каротин, вітамін Е, олія дамаської троянди.

Спосіб застосування: Наносити «Золоту олію» на очищену шкіру, приділяючи особливу увагу сухим ділянкам вранці та ввечері. Для зменшення глибини зморшок навколо очей масло рекомендують наносити також на макіяж, наносячи тонким шаром на тональну основу або пудру в місцях заломів.


Написати відгук

Погано         Добре